آمادگی بهداشت ودرمان قیروکارزین در ایام نوروز
آمادگی بهداشت ودرمان قیروکارزین در ایام نوروز
سرپرست شبکه بهداشت و درمان قیروکارزین از آمادگی کامل این مجموعه به مسافران در نوروز۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش اخبار قیروکارزین، خیراله چمن گفت:در راستای انجام خدمات درمانی دوپزشک به صورت همزمان در اورژانس بیمارستان امام محمد باقر(ع) مستقر می باشند.

وی افزود: قیروکارزین با فعالیت پنج مرکز خدمات جامع سلامت آماده خدمت رسانی است که موارد اورژانس دندانپزشکی، واکسیناسیون روتین کودکان، واکسیناسیون کوید ۱۹، نمونه گیری و تست کرونا به صورت همه روزه از ساعت ۸ الی ۱۲ و غریالگری کف پای نوزاد در روزهای دوم و سوم فروردین ماه در مرکز خدمات جامع سلامت شهر قیر قابل انجام می باشد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان قیروکارزین عنوان کرد: مراکز شبانه روزی خدمات جامع سلامت افزر و کارزین در ۲۴ ساعت شبانه روز و مراکز خدمات جامع سلامت مبارک آباد و هنگام در تمام روزها حتی ایام تعطیل از ساعت ۸ الی ۱۴ آماده ارایه خدمات می باشد.

او گفت:آزمایشگاه مراکز افزر و کارزین و همچنین امور مربوط به مامایی در تمامی مراکز انجام میشود.

خیر اله چمن با اشاره به اهمیت نظارت و بازرسی در ایام نوروز اشاره و تصریح کرد: باتوجه به تقارن ایام نوروز با ماه مبارک رمضان تیم نظارت و بازرسی بهداشت محیط به صورت منظم و مستمر از تمامی مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی اماکن عمومی و محل های اسکان مهمانان نوروزی و فروشگاه ها نظارت می نمایند که هموطنان میتوانند جهت ثبت شکایات بهداشتی خود از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی با سامانه ۱۹۰ تماس حاصل نمایند.

این مقام مسوول در رابطه با خدمات اورژانس ۱۱۵ خاطرنشان کرد: امسال نیز همانند سال های گذشته با ۷ پایگاه اورژانس آماده ارایه خدمات اورژانسی به شهروندان می باشد.

 

  • نویسنده : سمیه منعمی