فعال شدن کارگاه طرح توسعه بیمارستان امام محمد باقر (ع)
فعال شدن کارگاه طرح توسعه بیمارستان امام محمد باقر (ع)
اعضای شورای اسلامی شهر قیر و شهردار این شهر با حضور در دفتر رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قیر و کارزین، ضمن تبریک هفته سلامت، مشکلات و پیشرفت های مجموعه بهداشت و درمان شهرستان را بررسی کردند.

به گزارش اخبار قیروکارزین رئیس شبکه بهداشت درمان گفت: ارتقاء سطح بهداشت و درمان شهرستان نیازمند همراهی همه مردم، نهادها، ادارات و موسسات دولتی و خصوصی می باشد.

عبدالصمد خسروانی افزود: اگر همکاری و همدلی همه مردم وجود نداشته باشد ما با چالش های بسیاری در مقوله بهداشت و درمان در شهرستان مواجه می شویم.

خسروانی ضمن قدردانی از همه مردم ادامه داد: مشارکت مردم در زمان شیوع ویروس کرونا با تشکیل گروه های جهادی، رعایت بهداشت فردی و اجتماعی، و ضدعفونی مراکز و اماکن نمود چشمگیری پیدا کرد.

خسروانی خاطر نشان کرد: مشکلات بسیاری در زمینه بهداشت و درمان در شهرستان وجود دارد که پیگیری های لازم برای رفع آنها با همکاری و تلاش های نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، پیگیری مستمر از طریق دانشگاه علوم پزشکی شیراز، و نیز با حضور خیرین در عرصه سلامت، انجام شده است.

رییس شبکه بهداشت  و درمان شهرستان قیروکارزین از فعال شدن کارگاه طرح توسعه بیمارستان امام محمد باقر علیه السلام با اعتباری بالغ بر 150 میلیارد ریال خبر داد.

خسروانی بیان کرد: با تکمیل این زیر ساخت، بیمارستان امام محمد باقر(ع) از ۳۲ تختخوابی به ۶۴ تختخوابی ارتقا یافته، امکان حضور متخصص های بیشتری مطابق استاندارد های بیمارستانی فراهم می شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان هم چنین از تلاش‌ها و مشارکت خیرین در انجام پروژه های بهداشتی قدردانی کرد و کمک های خیرخواهانه آنها را در زمینه ارتقاء زیرساخت هاستود.

در این دیدار همچنین محمد رضا علیپور نسب شهردار شهر قیر نیز هفته سلامت را به مجموعه بهداشت و درمان تبریک گفته و از تلاش های آنها را در خدمت به مردم شهرستان قدردانی کرد.

اعضای شورای اسلامی شهر نیز به طرح مشکلات مردم شهر قیر پرداخته که رئیس شبکه بهداشت و درمان در این باره توضیح داد.

پایان خبر.